Zprávy z MŠ

Vážení rodiče,

dnes Vám byl odeslán email s následujícími informacemi ohledně 1. 9. 2020. Pro jistotu vkládáme ještě sem.

  • Tento den bude v prostorách ZŠ probíhat celodenní natáčení České televize. Základní škola nás (Vás) prosí o spolupráci v tom, abychom se jim do natáčecího prostoru nepletli. Vstup do budovy ZŠ a MŠ bude z těchto důvodů povolen pouze bočním vchodem. Projdete brankou v oplocení a do budovy ZŠ a MŠ vstoupíte vchodem přímo před Vámi (při příchodu před budovou školy a u vstupních dveří Vás bude instruovat pracovník MŠ kudy jít). Toto opatření platí pouze 1. 9. 2020, další dny už bude vstup do školky jako obvykle přes hlavní vchod. Děkujeme Vám za vstřícnost a toleranci, pro natáčení je opravdu nezbytné toto opatření dodržet.
  • Při vstupu do budovy Vás důrazně žádáme o použití dezinfekce na ruce.
  • Z důvodů zvýšených hygienických opatření Vás prosíme o vstup do prostor MŠs nasazenou rouškou.
  • Před dveřmi do prostor MŠ ve třetím podlaží na Vás bude čekat p. hospodářka, která Vám předá informace ke stravování a platbám.
  • Z důvodů zvýšených hygienických opatření bude rodičům povolen vstup do tříd pouze výjimečně.
  • Třídní schůzky1. 9. 2020 jsou zrušeny (měly se konat na zahradě). Budou přesunuty na úterý 8. 9. 2020, snad nám počasí bude přát. Samozřejmě, pokud budete potřebovat informace, rádi Vám je poskytneme na tel.: 702 159 323 nebo u paní učitelek.

Zítřejší den bude pro všechny náročný, mějte s námi, prosíme, trpělivost.

Těšíme se na Vás.

Kolektiv MŠ Sluníčko