Odběr novinek e-mailem

K čemu to je dobré

Kromě RSS kanálu nabízí náš web také možnost odebírat novinky e-mailem. Pokud v tomto formuláři zadáte svoji e-mailovou adresu a Vaše jméno, začneme Vám automaticky posílat všechny nové příspěvky rubriky Důležité informace, které zobrazujeme v bílém panelu na hlavní stránce. Takto máte slušnou šanci, že Vám nic podstatného neunikne a máte všechny informace “v suchu” ve své poště.

Po přihlášení odběru důležitých informací si můžete také nastavit, abychom Vám posílali příspěvky z dalších rubrik, jako např. pokyny rodičům z jednotlivých tříd anebo nově přidané fotky.

Způsob přihlášení

Po přihlášení odběru v pravém dolním panelu na domovské stránce dostanete e-mail s výzvou k potvrzení odběru, zkontrolujte tedy Vaši e-mailovou schránku. Pokud byste během 15 minut neobdrželi výzvu k potvrzení odběru novinek, zkontrolujte Váš spamový koš. Teprve po potvrzení odběru kliknutím na odkaz v tomto mailu je odběr zapnutý. Zde si pak můžete v rozšířeném nastavení odběr zrušit (lze i později kliknutím na odkaz v jakémkoli zaslaném příspěvku) nebo přidat nové rubriky k odběru. Tento dvoukrokový způsob ověření se Vám může zdát poněkud složitý, ale je to standardní a bezpečná cesta, která Vás chrání před zneužitím Vaší e-mailové adresy.

Pokud si s přihlášením nevíte rady, neváhejte se obrátit na administrátora stránek admin@mspolesna.eu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *